Aktuální informace k situaci způsobené koronavirem

­

Odklad splátek

17. 3. 2020

Vážení klienti, 
jsme si plně vědomi toho, že naši klienti se mohou díky aktuálním omezením dostat v budoucnu do tíživé finanční situace. Tak jako doposud, každou žádost a situaci budeme řešit maximálně citlivě a individuálně a společně s klienty hledat vhodná řešení pomoci. A to bez ohledu, zda toto bylo způsobeno aktuální situací kolem koronaviru nebo jinou životní situací. Vhodným řešením může být odklad splátek, rozložení splátek v čase či další varianty dle situace klienta. V případě potřeby využijte, prosíme, standardní e-mailovou adresu kontakt@wuestenrot.cz uvedenou na https://www.wuestenrot.cz/kontakty-centrala.
Intenzivně pracujeme nyní na hledání dalších řešení nastalé situace, o kterých Vás budeme v nejbližších dnech informovat prostřednictvím internetových stránek.
Děkujeme.
Váš Wüstenrot


­

Oznámení o omezení provozu poradenských center

16. 3. 2020

Vážení klienti, 

vzhledem k aktuální zdravotní situaci v ČR dočasně omezujeme provoz našich poradenských míst včetně služeb hotovostních pokladen. 
Pro vyřešení Vašich požadavků, které nesnesou odkladu, jsme Vám plně k dispozici na těchto telefonních číslech a e-mailech: 

  • Váš osobní poradce: kontakty najdete ZDE
  • Zákaznické centrum: kontakty najdete ZDE

Děkujeme za pochopení. 

Váš Wüstenrot