Chci zařadit do soutěže!

Losovací lístek a souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely

*
 *
 *
 *

Vyplněním tohoto webového formuláře za asistence hostesky/poradce Wüstenrot (případně losovacího lístku) a jeho odesláním (případně odevzdáním losovacího lístku hostesce Wüstenrot):

  • Budete zařazeni do okamžitého slosování o výhry: dárkové předměty Wüstenrot a elektrospotřebič Gorenje. Pravidla slosování najdete na webu www.wuestenrot.cz/chutnazmenu nebo Vám je ráda dá hosteska Wüstenrot v místě akce k nahlédnutí na tabletu.
  • Udílíte společnostem Wüstenrot hypoteční banka a.s., IČO: 267 47 154, Wüstenrot – stavební spořitelna a.s., IČO: 471 15 289 a WIT Services s.r.o., IČO: 290 52 874 (společně, popř. jednotlivě, dále jen jako „Wüstenrot“) jako správcům osobních údajů souhlas se zpracováním Vašich výše uvedených osobních údajů a případně dalších osobních údajů, které nám sdělíte v rámci vzájemné komunikace, pro marketingové účely, tedy, aby si společnosti Wüstenrot tyto údaje vzájemně předávaly, vyhodnocovaly je, a na základě těchto činností se rozhodovaly a nabízely Vám produkty a služby společností Wüstenrot a třetích stran, a to i prostřednictvím elektronických forem komunikace. Tento souhlas můžete kdykoli bezplatně odvolat.

Bližší informace o zpracování osobních údajů společnostmi Wüstenrot najdete ve výše uvedených Pravidlech slosování. Povinné položky jsou označené hvězdičkou.