Nezávazná kalkulace

Chcete se výhodně pojistit, zařídit úvěr nebo uspořit peníze a potřebujete orientační výpočet? Udělejte si ho pomocí našich rychlých kalkulaček a spočítejte si výnosnost našich spořicích účtů nebo výši úvěrových splátek. Pojištění na míru vám spočítají naši odborní finanční poradci.

Vypočítejte si cenu...

Úvěry

Půjčka ProBydlení

Půjčka ProBydlení

překlenovací úvěr

Objevila se výjimečná příležitost ke koupi bytu, bezodkladná oprava nebo rekonstrukce? Spočítejte si výši měsíční splátky a zvolte si optimální dobu splatnosti dle vašich potřeb. Můžete i refinancovat své současné půjčky a úvěry.

Hypoteční úvěr

Hypoteční úvěr

hypotéka

Je nejběžnější formou financování bydlení. S Hypotékou Wüstenrot získáte vynikající sazbu bez skrytých poplatků a dalších omezení. Snadno si spočítáte výši splátky a můžete si od nás nechat zaslat nezávaznou nabídku. Hypotéku využijete na vlastní bydlení, refinancování úvěru, nemovitost k pronájmu a můžete využít i neúčelově.

Refinancování ProRefin

Refinancování ProRefin

refinancujte pomocí hypotéky

Převeďte si nejen hypotéku, ale i další úvěry k nám a získejte výhodnější podmínky, nižší splátky a další peníze, na cokoliv si budete přát. Rádi vám s tím pomůžeme.

Maximální výše úvěru

Maximální výše úvěru

překlenovací úvěr a úvěr ze stavebního spoření

Chcete vědět, jak vysoký úvěr vám můžeme nabídnout? Stačí zadat vaše příjmy/výdaje a údaje pro stanovení životního minima.

Spoření

Stavební spoření

Stavební spoření

Osvědčené, bezpečné a státem garantované stavební spoření spojené s nárokem na úvěr ze stavebního spoření. Využijte státní podporu.

Spořicí účet

Spořicí účet

Spořicí účet zajistí výhodné zhodnocení vašich úspor, ať si vytváříte finanční rezervu pro nenadálé situace, či spoříte na vysněnou dovolenou nebo nové auto.

Termínovaný vklad

Termínovaný vklad

Chcete-li dlouhodobě zhodnocovat vaše úspory, termínovaný vklad je právě pro vás! Jednoduše si zvolte dobu vkladu a úrokovou sazbu vám garantujeme po celou dobu trvání vkladu.

Pojištění

Pojištění na míru vám spočítají naši odborní finanční poradci, kteří s vámi proberou aktuální potřeby a doporučí vám nejvhodnější kombinaci pojištění. Vyberte si poradce z vašeho okolí, nebo na sebe zanechte kontakt a specialista z vašeho regionu vám zavolá a se vším poradí.

Neváhejte a poraďte se, jak nejlépe využít a nastavit pojištění auta (povinné ručení, havarijní pojištění, připojištění), životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění odpovědnosti, či pojištění domácnosti. S tím vším vám ochotně poradí naši certifikovaní specialisté.

Spokojenost klientů je pro nás na prvním místě.

Máte dotaz? Zavoláme vám!