Nezávazná kalkulace

Chcete se výhodně pojistit, zařídit úvěr nebo uspořit peníze a potřebujete orientační výpočet? Udělejte si ho pomocí našich rychlých kalkulaček a spočítejte si výnosnost našich spořicích účtů nebo výši úvěrových splátek. Pojištění na míru vám spočítají naši odborní finanční poradci.

Vypočítejte si cenu...

Úvěry

Půjčka ProBydlení

Půjčka ProBydlení

překlenovací úvěr

Objevila se výjimečná příležitost ke koupi bytu, bezodkladná oprava nebo rekonstrukce? Spočítejte si výši měsíční splátky a zvolte si optimální dobu splatnosti dle vašich potřeb. Získejte až 500 000 Kč bez zajištění a peníze předem.

Hypoteční úvěr

Hypoteční úvěr

hypotéka

Je nejběžnější formou financování bydlení. S Hypotékou Wüstenrot získáte vynikající sazbu bez skrytých poplatků a dalších omezení. Snadno si spočítáte výši splátky a můžete si od nás nechat zaslat nezávaznou nabídku.

Refinancování ProRefin

Refinancování ProRefin

refinancujte pomocí hypotéky

Převeďte si nejen hypotéku, ale i další úvěry k nám a získejte výhodnější podmínky, nižší splátky a další peníze, na cokoliv si budete přát. Rádi vám s tím pomůžeme.

Maximální výše úvěru

Maximální výše úvěru

překlenovací úvěr a úvěr ze stavebního spoření

Chcete vědět, jak vysoký úvěr vám můžeme nabídnout? Stačí zadat vaše příjmy/výdaje a údaje pro stanovení životního minima.

Spoření

Stavební spoření

Stavební spoření

Osvědčené, bezpečné a státem garantované stavební spoření spojené s nárokem na úvěr ze stavebního spoření, průměrným ročním zhodnocením až 3,94 % a úrokovou sazbou z vkladů až 1,0 % p. a. a bonusem 0,1 % p. a. za pravidelné spoření při splnění sjednaných podmínek.

Spořicí účet

Spořicí účet

Wüstenrot Spořicím účtem získáváte nejvyšší úrokovou sazbu až 0,6 % p. a., a to na celý zůstatek ve výši od 30 000 Kč do 1,5 mil. Kč. Navíc neplatíte nic na poplatcích.

Termínovaný vklad

Termínovaný vklad

Chcete-li dlouhodobě zhodnocovat vaše úspory, termínovaný vklad je právě pro vás! Jednoduše si zvolte dobu vkladu od 1 roku do 5 let. Úrokovou sazbu až 0,5 % vám garantujeme po celou dobu trvání vkladu. Vedení termínovaného vkladu je zcela zdarma.

Doplňkové penzijní spoření (III. pilíř)

Doplňkové penzijní spoření (III. pilíř)

Pro vaši pohodovou penzi jsme spojili síly s NN a zajistili pro vás státní příspěvek až 2 760 Kč a daňový odpočet až 12 000 Kč ročně. Navíc máte možnost sjednání odchodu do důchodu až o 5 let dříve.

Pojištění

Pojištění na míru vám spočítají naši odborní finanční poradci, kteří s vámi proberou aktuální potřeby a doporučí vám nejvhodnější kombinaci pojištění. Vyberte si poradce z vašeho okolí, nebo na sebe zanechte kontakt a specialista z vašeho regionu vám zavolá a se vším poradí.

Neváhejte a poraďte se, jak nejlépe využít a nastavit pojištění auta (povinné ručení, havarijní pojištění, připojištění), životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění odpovědnosti, či pojištění domácnosti. S tím vším vám ochotně poradí naši certifikovaní specialisté.

Spokojenost klientů je pro nás na prvním místě.

Máte dotaz? Zavoláme vám!