Roční výpisy - FAQ

Praha 14. 1. 2019

Roční výpisy a případně též Potvrzení o zaplacených úrocích (pokud byl Váš úvěr na financování bytových potřeb) za rok 2018, jsme pro Vás připravili ke stažení na Portálu pro klienty a poradce https://pkp.wuestenrot.cz/PKP/Login.aspx („Portál“).

Pokud jste si nastavili písemné výpisy, budeme je rozesílat ke konci ledna 2019. Případné Potvrzení o zaplacených úrocích je připojeno k výpisu.

Jak se mám přihlásit do Portálu?

  • Na odkazu níže se přihlásíte pomocí čísla smlouvy a osobního identifikačního čísla (PIN).

https://pkp.wuestenrot.cz/PKP/Login.aspx

Co potřebuji k přihlášení?

  • Číslo Vaší smlouvy - to je stejné, jako číslo účtu, kam zasíláte platby.
  • Osobní identifikační číslo (PIN) – najdete jej v dopise, kterým jsme potvrdili uzavření Vaší smlouvy a který jsme Vám poslali hned po jejím uzavření.

Kde přesně najdu v Portálu výpisy?

  • Když se přihlásíte pomocí čísla smlouvy a PINu, je potřeba zvolit přehled smluv. Na konci řádku se smlouvou je ikona lupy, přes kterou se dostanete do detailu smlouvy a zvolíte záložku výpis.
  • Výpis si můžete stáhnout a vytisknout. Na poslední straně výpisu najdete Potvrzení o zaplacených úrocích (pokud byl Váš úvěr poskytnut na financování bytových potřeb).

Jakým způsobem zjistím PIN pokud nedohledám daný dopis?

  • Nic se neděje, s tím si poradíme. Pokud opravdu nedohledáte informační dopis a chcete vygenerovat nový PIN, vyplňte prosím formulář níže a naši operátoři Vás budou kontaktovat v čase, který si vyberete.
  • Nový PIN Vám pak pošleme doporučeným dopisem nebo formou SMS. Pokud zvolíte SMS, nový PIN bude platný od následujícího dne.

Chcete vygenerovat nový PIN nebo máte dotaz na Zákaznickou linku? Zanechte nám své údaje a my se Vám co nejdříve ozveme.

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ berete na vědomí, že Vámi zde uvedené osobní údaje budou zpracovávány za účelem řešení Vašeho požadavku v souvislosti s ročními výpisy. Informace o zpracování osobních údajů jsou zveřejněny na internetové stránce www.wuestenrot.cz/informace-o-zpracovani-osobnich-udaju/klient.