Klient hledá klienta

novinky

2010 - Naše nové klienty znáte také vy

Zapojte se do naší podzimní akce „Klient hledá klienta“ a vklady na vašem účtu stavebního spoření se jednoduše zvýší až o 900 korun. Postačí, když oslovíte své přátele a známé a doporučíte jim stavební spoření u Wüstenrotu.

Za vámi doporučenou novou smlouvu bude na vaši stávající smlouvu o stavebním spoření připsáno 300 korun (za 3 kupony max. 900 korun). Upozorňujeme, že i vy můžete doporučit sami sebe a při uzavření nové smlouvy o stavebním spoření získat tuto prémii. Doporučitelem může být i zákonný zástupce nezletilého dítěte, které má u naší stavební spořitelny platnou smlouvu o stavebním spoření.

Jak postupovat?

Vytiskněte si kupon a vyplňte na něj své jméno, příjmení a číslo své smlouvy o stavebním spoření u Wüstenrotu (pokud je smlouva na nezletilého účastníka, tak stejné údaje tohoto účastníka). Údaje musí být vypsány čitelně, za správné vyplnění odpovídáte vy. Kupon předejte získanému zájemci, který jej předloží při sepsání smlouvy o stavebním spoření. Zájemcům můžete doporučit svého finančního poradce nebo lze využít služeb kterékoli poradenské kanceláře Wüstenrotu.

Poznámka: použití kuponu se nevztahuje na smlouvy uzavírané prostřednictvím internetu.

 

Podmínky pro připsání prémie doporučiteli:

  1. Doporučená nová smlouva o stavebním spoření musí být uzavřena do 30. 11. 2009 a do Wüstenrotu doručena nejpozději do 15. 12. 2009.
  2. Nová smlouva musí splňovat podmínky akce „Dárek pod stromeček“
  3. Úhrada za uzavření nové smlouvy ve výši 1 % cílové částky a další vklad ve výši 1000 korun musí být připsán na účet stavebního spoření nejpozději do 20. 12. 2009.
  4. Vyplněný kupon musí být pevně připevněn k formuláři nové smlouvy.
  5. Neúplný nebo chybně vyplněný kupon nebude do akce zahrnut.