Snížili jsme úrokové sazby hypotečních úvěrů

novinky

Od pondělí 15. října 2012 jsme snížili úrokové sazby hypotečních úvěrů o 0,2 p. b. Klienti nyní mohou získat úrokovou sazbou na úrovni 2,69% p. a.

Hypoteční banka Wüstenrot snížila s platností od 15. října úrokové sazby s tříletou a pětiletou fixací, za které poskytuje hypoteční úvěry na účely bydlení a refinancování, o 0,2 procenta. Snížení se týká všech druhů sazeb, tj. garantované, minimální i EXTRA sazby.

Výše úrokové sazby se odvíjí od výše hypotéky. Minimální sazby platí pro hypoteční úvěry od 1,3 mil. korun, EXTRA sazby pro hypotéky od 1,8 mil. Kč, přičemž v obou případech nesmí úvěr přesáhnout 85 % LTV

Pokud si klient současně s hypotékou sjedná u Wüstenrotu také zvýhodněné životní a majetkové pojištění, sníží mu banka úrokovou sazbu o další 0,2 procenta.

Hypotéku Wüstenrot na vlastní bydlení ve výši od 1,8 mil. Kč nabízí banka s úrokem od 2,79 % p. a., ještě výhodnější sazbu může klient získat u hypotéky na refinancování, a to od 2,69 % p. a.

Hypotéka bez poplatku
Klient Wüstenrotu ušetří i na dalších nákladech spojených s hypotékou. Hypotéku Wüstenrot na vlastní bydlení do 85 % LTV s tří a pětiletou fixací úrokové sazby a Hypotéku Refin mu banka vyřídí zdarma. Žádné poplatky si neúčtuje ani např. za čerpání úvěrových prostředků či předčasné splacení části úvěru přesahující 70 % zástavní hodnoty nemovitosti.

Více o nabídce hypoték a aktuálních úrokových sazbách na www.wustenrot.cz