Soutěž o Nové iPady má své výherce

novinky

Od 13. dubna do 24. května 2012 si návštěvníci webových stránek www.wustenrot.cz a www.wustenrot24.cz mohli zasoutěžit o Nové iPady. Stačilo si jen tipnout.

Do soutěže o tři Nové iPady byl zařazen každý, kdo na www.wustenrot.cz správně vyplnil krátký formulář. Kromě svého jména a telefonního čísla uváděli návštěvníci i odpověď na otázku: „Kolik soutěžících se zúčastní soutěže v daném kole?“  Po odeslání jejich formuláře byli vzápětí kontaktováni operátory našeho Call centra za účelem ověření jejich údajů a tipu.
Podmínky soutěže splnilo 92% ze všech soutěžících. Zadali do formuláře všechny požadované údaje a potvrdili jejich správnost našim operátorům. Tipy jednotlivých kol, které se nejvíce přiblížily skutečnému počtu soutěžících, svým majitelům přinesly štěstí v podobě Nového iPadu. Výherce na centrále Wüstenrotu osobně přivítal zástupce společnosti, pan Vladislav Vachata, který jim srdečně pogratuloval, předal ceny a provedl je Call centrem, kde se seznámili s operátory, kteří jim šťastnou zprávu o jejich výhře oznámili.
Výhercem prvního kola soutěže se stala Tereza Chmelařová. V druhém kole vyhrál tip Radima Krčmáře a v třetím kole soutěže byl nejblíže skutečnému počtu soutěžících tip Petry Rybáčkové. Všem výhercům přejeme, ať jim iPady dobře slouží a ostatním soutěžícím více štěstí příště.

Ceny výhercům, kteří neskrývali svou radost, předal vedoucí úseku Přímé obchodní cesty, Vladislav Vachata.