Zlatá koruna 2012 - hattrick pro Wüstenrot

novinky

2012 - Wüstenrot zcela ovládl kategorii Stavební spoření letošního ročníku soutěže Zlatá koruna. První místo, stejně jako loni, získal produkt Wüstenrot Kamarád+, na druhém se umístilo Stavební spoření Wüstenrot a na třetím Wüstenrot Vychytané spoření.

„Pokud dobře počítám, za 10 let existence soutěže Zlatá koruna jsme v kategorii stavební spoření získali celkem již 11 ocenění, tedy více než třetinu všech cen. Takovou sbírkou se nemůže pochlubit žádná stavební spořitelna. Nejdůležitější však je, že odborníci potvrzují kvalitu produktů stavební spořitelny Wüstenrot, o níž jsem já pevně přesvědčen,“ řekl po převzetí ocenění Pavel Vaněk, generální ředitel společností Wüstenrot.

Oceněné produkty:

Kamarád+ je absolutní jednička

Kamarád+ je nejlepší stavební spoření a je také tím nejlepším dárkem pro děti. Jako malé ho asi ještě moc neocení, ale určitě z něho budou mít radost, až dospějí; až se budou chtít osamostatnit a pořídit si nebo zařídit vlastní bydlení.

Wüstenrot Stavební spoření je velmi flexibilní

Stavební spoření od Wüstenrotu je osvědčený, bezpečný a státem garantovaný spořicí a úvěrový produkt. Je ideální formou nejen postupného spoření, ale i bezpečného dlouhodobého uložení peněz
a zároveň velmi dostupným prostředkem získání úvěru na financování bytových potřeb.

 

Vychytané spoření dává šanci bydlet mladým

Vychytané spoření je určeno mladým lidem od 18 do 30 let a kromě základních předností se vyznačuje nabídkou zvýhodněného překlenovacího úvěru. Lze jej ale využít i jako výnosné spoření, které umožňuje spořit po neomezeně dlouhou dobu až do výše cílové částky.

  • Mezi jeho specifické výhody patří především to, že:
  • Stavební spoření Wüstenrot nabízí:
  • Wüstenrot Vychytané spoření nabízí:

Kontakty: odborní finanční poradci, kanceláře, bezplatná infolinka 800 22 55 55