Do zahraničí s pojištěním Wüstenrot ProCesty

novinky

2013 - Doba letních dovolených začíná a s ní nabývá na aktuálnosti i cestovní pojištění. Cestovat do zahraničí bez něj je risk, který se může hrubě nevyplatit.

Wüstenrot nabízí tři varianty podle potřeb klientů
Nyní přijde vhod cestovní pojištění Wüstenrot ProCesty, které je určeno každému, kdo chce svojí zahraniční dovolenou strávit v poklidu. Cestování přináší spoustu nečekaných událostí a je tedy dobré být na ně připraven. Pojištění ProCesty včetně nonstop asistenční služby je připraveno Vám pomoci v každé situaci. Stačí si jen vybrat z nabídky tří připravených balíčků, takže si můžete pojistit jen ta rizika, která skutečně potřebujete.


Pro jednotlivce, rodinu i partu přátel
Výhodou cestovního pojištění ProCesty je, že on-line přes internet lze v jedné smlouvě pojistit libovolný počet spolucestujících osob. Děti jsou u Wüstenrotu cenově zvýhodněny.


Kvalitní nonstop asistenční služby
Asistenční služba Wüstenrot pojišťovny a.s. poskytuje zákazníkům komplexní servis asistenčních služeb Europ Assistence s celosvětovou působností. Asistenční centrála je dostupná 24 hodin denně. Servis zajišťují speciálně vyškolení pracovníci, kteří hovoří česky.


Jednoduše on-line nebo s našimi poradci
Cestovní pojištění ProCesty lze sjednat snadno a rychle zde na našich internetových stránkách nebo na bezplatné telefonní lince 800 22 55 55.
Pro ty, kteří preferují osobní kontakt, jsou připraveni naši finanční poradci.