Znovu jsme snížili úrokové sazby hypoték

novinky

Od středy 24. dubna 2013 snižujeme tříleté a pětileté úrokové sazby hypotečních úvěrů na bydlení a refinancování. Nejnižší pětiletá sazba tak klesla na 2,39 % ročně. Klienti nyní ušetří i na poplatku za vyřízení úvěru.

Úrokové sazby klesly o další 0,1 % ročně
U účelových úvěrů na bydlení a refinancování jsme snížili úrokové sazby s pětiletou a tříletou fixací o 0,1 % p. a. Úprava se týká všech druhů sazeb, tj. garantované, minimální i EXTRA sazby.
Úroková sazba hypotečního úvěru, ke kterému si klient u Wüstenrotu sjedná také pojištění nemovitosti a životní pojištění, se snižuje o další 0,2 % p.a. Klientovi je navíc poskytnuta sleva na pojistném, která u pojištění nemovitosti činí 20 procent, u životního pojištění pak 10 procent.
Klient, který splní podmínky pro EXTRA sazbu, může získat Hypotéku Refin na refinancování starších úvěrů už za 2,39 % p. a. Úroková sazba Hypotéky Wüstenrot na bydlení začíná na 2,49 % ročně.

Hypotéka bez poplatku
Bez poplatku poskytuje banka Hypotéky na vlastní bydlení do 85 % zástavní hodnoty nemovitosti s pětiletou fixací úrokové sazby. Zdarma je také vyřízení Hypotéky Refin.