Půjčka ProBydlení do konce září bez poplatků

novinky

2015 - Zpracování a poskytnutí naší Půjčky ProBydlení je do 30. září 2015 zdarmaBez poplatku je do konce září také uzavření nové smlouvy o stavebním spoření v PÚ-tarifu OF-P, ke které je poskytována Půjčka ProBydlení.

Rychlé zpracování do 24 hodin
Z interních statistik Wüstenrotu vyplývá, že díky elektronickému zpracování se 87 % žadatelů o úvěr dozví do 24 hodin, zda byla jejich žádost schválena.

Nebuďte konzervy a rekonstruujte
Nabádáme ve své venkovní reklamě i TV spotu. Ono totiž není retro jako retro a zanedbaný byt, ve kterém stále něco nefunguje, už vůbec ne.

Objem Půjček ProBydlení už přesáhl 1 miliardu korun
Do konce srpna si klienti uzavřeli u stavební spořitelny Wüstenrot Půjčky ProBydlení ve výši přes 1 miliardu korun, což je
o 140 % více než za stejné období loňského roku.  Také v průměru si klienti půjčují více, průměrná výše úvěru vzrostla z 300 na 335 tisíc korun.

Klienti volí raději delší dobu splatnosti
U Půjčky ProBydlení si mohou klienti vybrat z pěti různých dob splatnosti  - 6, 10, 14, 18 a 22 let - podle toho, jak vysokou měsíční splátkou chtějí zatížit svůj rodinný rozpočet.
V 75 % případů zatím klienti volí raději nižší splátku a delší dobu splatnosti nad 10 let, což pokládám za rozumné,“ komentuje chování klientů Dagmar Náhlíková, vedoucí úseku Vývoj bankovních produktů a vysvětluje proč: „Dobu splácení úvěru lze totiž zkrátit formou mimořádných vkladů.“

Podrobné informace o Půjčce ProBydlení najdete ZDE.

Nebuďte konzervy! Rekonstruujte