Wüstenrot snižuje úrokové sazby Půjčky ProBydlení

novinky

Praha 1. října 2015 – S platností od 1. října snižuje stavební spořitelna Wüstenrot úrokové sazby u Půjčky ProBydlení o 0,5 % p. a. Další novinkou je snížení požadavků na zajištění tohoto úvěru.

Za zvýhodněné úrokové sazby poskytne Wüstenrot úvěry v limitovaném objemu 500 milionů korun, a to u žádostí podaných do 31. 12. 2015.

Půjčka ProBydlení má široké spektrum využití. Lze s ní financovat jak drobné úpravy v bytě, tak i nákladnější rekonstrukce bydlení. Jsem přesvědčena, že úroková sazba u úvěru bez akontace a zajištění se splatností do 10 let ve výši od 4,5 % ročně je pro žadatele velmi atraktivní“, komentuje mimořádnou nabídku Dagmar Náhlíková, vedoucí úseku vývoje bankovních produktů finanční skupiny Wüstenrot

Horní hranici úvěru poskytovaného bez jakéhokoliv zajištění zvýšila stavební spořitelna u jednotlivce na 500 000 korun a u více žadatelů (manželé partneři apod.) na 700 000 korun Zajištění nemovitostí požaduje až u úvěrů přesahujících 1 milion korun.

Zpracování a poskytnutí Půjčky ProBydlení je do konce roku zdarma. V PÚ-tarifu OF-P je bez poplatku i uzavření nové smlouvy o stavebním spoření, ke které je poskytován úvěr.

Zájemci o Půjčku ProBydlení jistě uvítají rychlé rozhodnutí o úvěru do 24 hodin i výplatu úvěrových prostředků předem před doložením dokladů o účelu použití na řešení bytových potřeb.

Přehled úrokových sazeb a podrobné informace o Půjčce ProBydlení jsou uveřejněny na www.wustenrot.cz.