Wüstenrot v ČR

novinky

Finanční skupinu Wüstenrot v ČR nyní tvoří stavební spořitelna a hypoteční banka

2016 - V návaznosti na zveřejněné informace o strategickém partnerství  Wüstenrot - pojišťovna, Wüstenrot - životní pojišťovna a Allianz, se podařilo dokončit k 30. 6. 2016 plánovanou fúzi, která zajistila kontinuitu pojišťovacího byznysu. Allianz oznámila záměr koupit pojišťovací část Wüstenrotu v září 2015. Po schválení Českou národní bankou a Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže transakci na přelomu tohoto roku úspěšně završila. Aktuální vývoj, tedy oznámení zániku pojišťovací části finanční skupiny Wüstenrot, je součástí předem stanoveného plánu.

Rádi bychom ubezpečili všechny klienty, že veškeré smlouvy podepsané s Wüstenrot pojišťovnou a Wüstenrot, životní pojišťovnou zůstávají platné a v nezměněné podobě přecházejí na Allianz.

Finanční skupinu Wüstenrot v České republice aktuálně tvoří Wüstenrot - stavební spořitelna a Wüstenrot - hypoteční banka, u kterých mohou klienti i nadále řešit výhodné financování bydlení.

V případě dotazů nás kontaktujte na infolince 800 22 55 55, e-mailem na kontakt@wuestenrot.cz a můžete samozřejmě kontaktovat i naše certifikované finanční poradce.

Pokud chcete, abychom vám zavolali, tak zanechte kontakt a spojí se s vámi náš odborný specialista.

­

Máte dotaz? Zavoláme Vám.

* Povinné pole

Stisknutím tlačítka „Odeslat formulář“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně našich produktů. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.