Internetové stránky Wüstenrotu v novém kabátě

novinky  o nás  tiskové zprávy

Wüstenrot spustil novou podobu svých internetových stránek. Změny se týkají nejen vzhledu, ale přinášejí i nové funkce s cílem zlepšit uživatelský komfort všem návštěvníkům www.wuestenrot.cz.

 

obrázek nového webu WüstenrotuNové stránky nabízí lehce změněný vzhled, sjednocený design kalkulátorů, ale především nové funkce. „Zavádíme například online rádce, který automatizovaně poradí uživatelům s tím, co na webu hledají. Jde o sofistikovaný automatický navigační systém, který uživatele rychle nasměruje na informace, které hledá. Vše se ale tváří tak, jako byste si s někým chatovali,“ popisuje Michal Pokluda, vedoucí úseku produkt a marketing finanční skupiny Wüstenrot.

K hlavním cílům patří především vyšší spokojenost návštěvníků webu, snadnější orientace na stránkách, lepší a přehlednější informace o produktech. Uživatelé tak rychle a jednoduše najdou vše, co hledají.

Internetová prezentace Wüstenrotu je plně responsivní a přizpůsobí svůj vzhled podle zařízení, ze kterého uživatel přistupuje, ať už jde o smartphone nebo tablet. „Jsme firma orientovaná na finanční poradce, proto jsme se zaměřili na vylepšení prezentace jednotlivých finančních poradců a kanceláří,“ dodává Pokluda. Stránky umožní nejen vyhledávání jednotlivých poradenských míst, ale nabídnou i nejbližší kanceláře v okolí včetně aktuální otevírací doby a nechybí ani jednoduchý plánovač trasy ke zvolené kanceláři.

Redesignem prošla rovněž sekce Kariéra, která představuje finanční skupinu Wüstenrot očima zaměstnanců.

Jiří Janeček
Finanční skupina Wüstenrot
tel.: +420 257 092 350, +420 603 424 129
e-mail: jiri.janecek@wuestenrot.cz

Martina Vokrouhlíková
Native PR, s.r.o. 
tel.: +420 734 572 971
e-mail: martina.vokrouhlikova@nativepr.cz