Sazby hypoték opět padají, Wüstenrot snížil o 0,25 %

hypotéky  novinky  tiskové zprávy

Finanční skupina Wüstenrot již podruhé během léta snižuje úrokové sazby u hypotečních úvěrů. Aktuálně nabízí mezi klienty nejčastěji zvolenou hypotéku za 2,43 % p. a., což je výrazně pod průměrem trhu. U hypotéky ve výši 2,5 milionu korun se splatností 30 let a s fixací sazby na 5 let mohou klienti uspořit téměř 20 tisíc Kč!

 

Snížení úrokových sazeb se týká všech hypotečních úvěrů pro fyzické i právnické osoby poskytované skupinou Wüstenrot. „Pro všechny klienty, kteří chtějí ještě letos vyřešit nové bydlení nebo se pustit do rekonstrukce, je toto skvělá zpráva. Již podruhé během krátké doby zlevňujeme sazby u našich hypoték. Celkově se jedná o snížení sazeb o 0,25 %, což v reálu např. u úvěru ve výši 2,5 miliónu korun za dobu fixace sazby na 5 let představuje úsporu téměř 20 000 korun,“ uvádí Marian Holub, produktový manažer pro hypotéky finanční skupiny Wüstenrot a dodává: „Zvýhodněná sazba, a tedy i úspora, se vztahuje také na produkty HypoRevit a TopRevit, které jsou určeny pro bytová družstva a společenství vlastníků jednotek. Revitalizace bytových domů je tak zase o něco dostupnější.“

Od 9. září 2019 klienti pořídí Hypotéku pro vlastní bydlení, Hypotéku dopředu, Hypotéku Refin, Hypotéku pro cizinceHypotéku na cokoliv s výhodnějšími sazbami (viz přehled níže). Konkrétní výši splátek hypotéky si může každý jednoduše spočítat na kalkulačce na webu Wüstenrotu.


Úrokové sazby platné od 9. 9. 2019

Tabulky_Úrokové sazby platné od 9. 9. 2019


Příklad – měsíční úspora po snížení úrokových sazeb

Tabulka_Příklad – měsíční úspora po snížení úrokových sazeb

Výpočet platí pro hypotečního úvěru ve výši 2,5 milionu Kč s fixací úrokové sazby na 5 let a splatností úvěru 30 let. Úroková sazba zahrnuje slevu ve výši 0,2 % za sjednání životního pojištění u Allianz pojišťovny, a. s.

Martina Lambert
Wüstenrot
tel.: +420 602 333 682
e-mail: martina.lambert@wuestenrot.cz

Martina Vokrouhlíková
Native PR, s.r.o. 
tel.: +420 734 572 971
e-mail: martina.vokrouhlikova@nativepr.cz