Aktuální informace k situaci způsobené koronavirem

­

Naše kanceláře jsou opět otevřené

7.5.2020

4. května se klientům opět otevřely dveře všech našich kanceláří a provoz se vrátil do standardního režimu.

 

Vládní opatření v souvislosti s koronavirem se rozvolňují, a tak se od pondělka 4. 5. 2020 klienti mohou opět osobně setkávat se svými finančními poradci přímo v jejich kancelářích. Většina kanceláří je vybavena plastovými přepážkami a finanční poradci mají k dispozici dostatek ochranných pomůcek. Na vchodových dveřích je navíc viditelně umístěný letáček s bezpečnostními pokyny pro klienty. Pro zabezpečení maximálního klientského komfortu zůstává i nadále otevřená možnost obsluhy na dálku prostřednictvím počítače nebo telefonu, kterou mohou klienti využít pro vyřízení většiny svých požadavků.

Těšíme se na vás! 


­

Informace o využití ochranné doby pro odklad splátek dle zákona

20. dubna 2020

Informace o využití ochranné doby pro odklad splátek dle zákona o některých opatřeních v oblasti splácení úvěrů v souvislosti s pandemií COVID-19


Intenzivně pracujeme na potřebných úpravách v souvislosti se zákonem o některých opatřeních v oblasti splácení úvěrů v souvislosti s pandemií COVID-19. Další informace zde zveřejníme v co nejkratším možném termínu.

Příslušné formuláře pro podání oznámení o využití odkladu splátek na 3 nebo 6 měsíců pro fyzické i právnické osoby zveřejníme na tomto webu ve čtvrtek 23. dubna 2020.

Podívejte se na nejčastější otázky a odpovědi.


­

Odklad splátek

30. března 2020

Vážní klienti,

jsme si plně vědomi toho, že se díky aktuální situaci můžete dostat v budoucnu do tíživé finanční situace. Tak jako doposud, každou vaši žádost a situaci budeme řešit maximálně citlivě a individuálně, bez ohledu, zda toto bylo způsobeno aktuální situací způsobenou koronavirem, nebo jinou životní situací.

Pro žádost o odklad splátek na tři měsíce využijte, prosíme, pouze tento webový formulář.

Více informací a pravidla naleznete na https://www.wuestenrot.cz/odklad-splatek#pravidla.

Vaši žádost zpracujeme, co nejrychleji to bude možné.

Děkujeme.

S úctou

Váš Wüstenrot


­

Umožníme odklad splátek

17. 3. 2020

Vážení klienti, 
jsme si plně vědomi toho, že naši klienti se mohou díky aktuálním omezením dostat v budoucnu do tíživé finanční situace. Tak jako doposud, každou žádost a situaci budeme řešit maximálně citlivě a individuálně a společně s klienty hledat vhodná řešení pomoci. A to bez ohledu, zda toto bylo způsobeno aktuální situací kolem koronaviru nebo jinou životní situací. Vhodným řešením může být odklad splátek, rozložení splátek v čase či další varianty dle situace klienta. V případě potřeby využijte, prosíme, standardní e-mailovou adresu kontakt@wuestenrot.cz uvedenou na https://www.wuestenrot.cz/kontakty-centrala.
Intenzivně pracujeme nyní na hledání dalších řešení nastalé situace, o kterých Vás budeme v nejbližších dnech informovat prostřednictvím internetových stránek.
Děkujeme.
Váš Wüstenrot


­

Oznámení o omezení provozu poradenských center

16. 3. 2020

Vážení klienti, 

vzhledem k aktuální zdravotní situaci v ČR dočasně omezujeme provoz našich poradenských míst včetně služeb hotovostních pokladen. 
Pro vyřešení Vašich požadavků, které nesnesou odkladu, jsme Vám plně k dispozici na těchto telefonních číslech a e-mailech: 

  • Váš osobní poradce: kontakty najdete ZDE
  • Zákaznické centrum: kontakty najdete ZDE

Děkujeme za pochopení. 

Váš Wüstenrot