Roční výpisy za rok 2019

novinky

Finanční skupina Wüstenrot začne odesílat pravidelné roční výpisy z účtů.

Roční výpisy a případně též Potvrzení o zaplacených úrocích (pokud byl Váš úvěr na financování bytových potřeb) za rok 2019, jsme pro Vás připravili ke stažení na Portálu pro klienty a poradce.

 

K přihlášení je potřeba číslo smlouvy a PIN

 • Číslo smlouvy je shodné s číslem účtu, na který posíláte platby, ale bez kódu banky. Kromě samotné smlouvy jej naleznete také v pravidelných ročních výpisech z účtu k Vaší smlouvě, popř. v ostatní komunikaci (dopisech) od Wüstenrotu. 
 • PIN je uveden v dopise potvrzujícím uzavření Vaší smlouvy o stavebním spoření / hypotečním úvěru, který jsme Vám zaslali hned po jejím uzavření. Pro případnou aktivaci nového PINu (nemáte-li původní PIN již k dispozici) nás prosím kontaktujte na zákaznické lince 257 092 111 nebo na e-mailu kontakt@wuestenrot.cz.

Pokud jste si nastavili písemné výpisy, budeme je rozesílat ke konci ledna 2020. Případné Potvrzení o zaplacených úrocích je připojeno k výpisu.

Výpis s případným potvrzením o zaplacených úrocích obdržíte na adresu uvedenou ve smlouvě (případně korespondenční), která byla evidována v systému k 31.12.2019.

S případnými dotazy se můžete obrátit na svého finančního poradce.

  • Na odkazu níže se přihlásíte pomocí čísla smlouvy a osobního identifikačního čísla (PIN).

  https://pkp.wuestenrot.cz/PKP/Login.aspx

  • Číslo Vaší smlouvy - to je stejné, jako číslo účtu, kam zasíláte platby.
  • Osobní identifikační číslo (PIN) – najdete jej v dopise, kterým jsme potvrdili uzavření Vaší smlouvy a který jsme Vám poslali hned po jejím uzavření.
 • Klienti, kteří mají nastaven elektronický výpis, si svůj výpis s potvrzením o zaplacených úrocích stáhnou prostřednictvím Portálu pro klienty a poradce, po přihlášení ke svému účtu zde.
  K přihlášení je potřeba číslo smlouvy a PIN.

  Pokud mají klienti nastavené výpisy poštou, obdrží výpis s případným potvrzením o zaplacených úrocích na adresu uvedenou ve smlouvě (případně korespondenční), která je evidována v systému k 31.12.2019.

  • Když se přihlásíte pomocí čísla smlouvy a PINu, je potřeba zvolit přehled smluv. Na konci řádku se smlouvou je ikona lupy, přes kterou se dostanete do detailu smlouvy a zvolíte záložku výpis.
  • Výpis si můžete stáhnout a vytisknout. Na poslední straně výpisu najdete Potvrzení o zaplacených úrocích (pokud byl Váš úvěr poskytnut na financování bytových potřeb).
  • Nic se neděje, s tím si poradíme. Pokud opravdu nedohledáte informační dopis a chcete vygenerovat nový PIN, vyplňte prosím formulář níže a naši operátoři Vás budou kontaktovat v čase, který si vyberete.
  • Nový PIN Vám pak pošleme doporučeným dopisem nebo formou SMS. Pokud zvolíte SMS, nový PIN bude platný od následujícího dne.
­

Zavoláme Vám.

Chcete vygenerovat nový PIN nebo máte dotaz na Zákaznickou linku? Zanechte nám své údaje a my se Vám co nejdříve ozveme.

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ berete na vědomí, že Vámi zde uvedené osobní údaje budou zpracovávány za účelem řešení Vašeho požadavku v souvislosti s ročními výpisy. Informace o zpracování osobních údajů jsou zveřejněny na internetové stránce www.wuestenrot.cz/informace-o-zpracovani-osobnich-udaju/klient.