Ve finálovém kole Ceny veřejnosti soutěže Zlatá koruna je TOP 20 produktů

novinky  o nás

Široká veřejnost rozhodla o nejoblíbenějších 20 produktech na finančním trhu v nominačním kole Ceny veřejnosti soutěže Zlatá koruna. O tom, které z těchto produktů se umístí na stupních vítězů, se bude hlasovat ve finálovém kole Ceny veřejnosti do 24. dubna 2020.

 

V letošním roce to bude po osmnácté, co Zlatá koruna přinese srovnání na trhu finančních produktů. V soutěži Zlatá koruna hodnotí ty nejlepší produkty v 16 kategoriích odborná porota, Finanční akademie. O oblíbenosti finančních produktů ale rozhodují i sami lidé v anketě Cena veřejnosti. Od 28. října 2019 probíhalo nominační kolo a dvacet produktů postoupilo do finálového kola Ceny veřejnosti, kam se probojovaly i produkty Wüstenrotu. Do 24. dubna může veřejnost hlasovat pro jeden z produktů z finálové dvacítky a pomoci mu k zisku Zlaté, Stříbrné nebo Bronzové koruny.

Hlasovat v Ceně veřejnosti může kdokoliv až do 24. dubna, kdy bude ukončeno také hlasování v Ceně podnikatelů, které je jednokolové a ucházet se o vítězství tak může jakýkoliv produkt určený podnikatelům.

Hlasováním se můžete zapojit do soutěže o stipendium na VŠEM, elektromobil na víkend, nebo poukaz na šperk v hodnotě 10 tisíc Kč.

­