Hypotéky Wüstenrot ještě výhodnější

Praha 30. dubna 2019 – Wüstenrot snižuje od 30. dubna úrokové sazby o 0,1 procentního bodu u všech hypotečních úvěrů. Zlevní tak nejen Hypotéka pro vlastní bydlení, Hypotéka Refin či Hypotéka dopředu, ale americká Hypotéka na cokoliv a Hypotéka na pronájem. Klienti u Wüstenrotu navíc až do konce června ušetří také na poplatcích spojených s hypotékou.

„Situace na trhu s bydlením není zejména pro mladé žadatele zrovna příznivá. Vzhledem k tomu, že Česká národní banka zatím letos nepřistoupila ke zvyšování sazeb, máme možnost nabídnout úvěry na bydlení s výhodnějšími podmínkami,“ říká Marian Holub, produktový manažer finanční skupiny Wüstenrot, a dodává: „Ačkoliv ceny bydlení zejména ve velkých městech rostou, zlevňujeme letos hypotéky již potřetí. Věříme, že tak umožníme klientům získat jejich vysněný byt či dům.“

Hypotéku pro vlastní bydlení a Hypotéku dopředu tak mohou nyní všichni klienti pořídit u Wüstenrotu již od 2,78 % ročně. Stejná sazba platí pro fixace na tři, pět a sedm let, takže si každý žadatel může vybrat zcela podle svých představ. Refinancování stávajících úvěrů na bydlení si lze u Wüstenrotu zajistit dokonce již od 2,68 % ročně. Řádově stokoruny na měsíční splátce ušetří také zájemci o americkou Hypotéku na cokoliv a Hypotéku na pronájem.

Kromě hypoték pro fyzické osoby snižuje Wüstenrot také úrokové sazby u úvěrů HypoRevit a TopRevit, které jsou určené pro bytová družstva a společenství vlastníků, a to také jednu desetinu procentního bodu. 

Nižší sazby a navíc bez poplatku
Hypotéky od Wüstenrotu se nyní opravdu vyplatí. Kromě nižších sazeb ušetří klienti také na poplatku za zpracování a poskytnutí úvěru, protože Wüstenrot odpustí do 30. června částku 2 400 Kč u Hypotéky pro vlastní bydlení, Hypotéky dopředu a Hypotéky na cokoliv. Navíc Hypotéku Refin lze do konce června pořídit bez poplatku za interní ocenění nemovitosti. Klienti tak ušetří minimálně 1750 Kč.

Úrokové sazby platné od 30. 4. 2019

tabulky hypoték

Poznámka: sazby platné při sjednání životního pojištění Allianz a minimální výši měsíčního pojistného 500 Kč

Kontakty:

Jiří Janeček       
Wüstenrot        
tel.: +420 257 092 350, +420 603 424 129     
e-mail: jiri.janecek@wuestenrot.cz

Martina Vokrouhlíková
Native PR, s.r.o. 
tel.: +420 734 572 971
e-mail: martina.vokrouhlikova@nativepr.cz