Wüstenrot hypoteční banka snížila úrokové sazby

Wüstenrot hypoteční banka snížila úrokové sazby s pětiletou dobou fixace u hypotečních úvěrů poskytovaných fyzickým osobám na vlastní bydlení a refinancování.

Praha, 16. října 2009 – Poté, co od 1. září hypoteční banka Wüstenrot snížila úrokové sazby s jednoletou a tříletou dobou fixace, přistoupila nyní ke stejnému kroku u úrokových sazeb s s pětiletou fixací, které snížila až o 0,25 p.b. Minimální úroková sazba hypotéky Wüstenrot, poskytované na vlastní bydlení klesla na 4,94 % p.a. Všem klientům, kteří splní podmínky, je garantována úroková sazba 5,24 % p.a. EXTRA úroková sazba, za kterou banka poskytuje úvěry nad 1,5 mil. Kč do výše 70 % zástavní hodnoty nemovitosti, klesla na 4,89 % p.a.

Snížené úrokové sazby nabízí Wüstenrot také u hypotéky REFIN, určené na refinancování dříve poskytnutých úvěrů. Minimální pětiletá sazba nyní činí 4,89 % p.a., garantovaná 5,19 % p.a. I u tohoto typu úvěru nabízí Wüstenrot EXTRA úrokovou sazbu, a to ve výši 4,85 % p.a.

Jak hypotéka Wüstenrot, tak hypotéka REFIN pro fyzické osoby je poskytována zdarma. Úspora na poplatku za vyřízení úvěru může dosáhnout až 25 000 korun.

 

Kontakt pro média
Mgr. Kateřina Bílá, MBA
e-mail: katerina.bila@wuestenrot.cz