Nové povinné ručení od Wüstenrotu nabízí dobrým řidičům nejvyšší bonus na trhu

tiskové zprávy

Praha, 4. září 2012 -  Dnešním dnem zavádí Wüstenrot u svého povinného ručení ProAuto novinky, které se vymykají standardním podmínkám na českém trhu. Především výrazně mění nárůst bonusu za bezeškodní průběh. Již po dvou letech jízdy bez nehod obdrží klient bonus ve výši 30 %, maximálně může dosáhnout až na 60% slevu. Další novinkou je možnost nově uzavřenou smlouvu kdykoli vypovědět.

U povinného ručení ProAuto sjednaného počínaje 4. zářím 2012 získají řidiči, kteří jezdí 2 roky bez nehody, nadstandardní 30% bonus. Nově nastavená výše bonusů za bezeškodní průběh převyšuje obvyklé podmínky na trhu také v dalších letech. Maximální 60 % bonus přiznává pojišťovna řidičům za 120 měsíců bez nehody.

Porovnání standardu trhu s nabídkou Wüstenrotu         

Měsíce bez nehody    Standard trhu    Wüstenrot
0 až 11 měsíců             0%                        0%
12 až 23 měsíců           5%                       5%
24 až 35 měsíců         10%                     30%
48 až 59 měsíců         20%                     40%
96 až 107 měsíců       40%                     50%
120 a více měsíců      50%                      60%


Povinné ručení bez závazku aneb možnost ukončit smlouvu kdykoli
Radikální novinkou, kterou Wüstenrot zavádí jako první na trhu, je možnost ukončit smlouvu o povinném ručení kdykoliv dohodou. Noví klienti Wüstenrotu, kteří si povinné ručení sjednají do konce roku, tak nemusejí mít obavy z dlouhodobého nevypověditelného závazku. 

David Chmelař, člen představenstva zodpovědný za vývoj produktů Wüstenrotu, tento krok komentuje: „Z praxe víme, že si lidé na komplikované vypovězení pojistné smlouvy o povinném ručení mnohdy stěžují. Stačí promeškat lhůtu před tzv. výročím a klient je vázán smlouvou na celý další rok. Naše nové povinné ručení ProAuto je ale nastaveno tak, aby vyhovovalo dobrým řidičům, takže se nebojíme, že by smlouvy začali vypovídat v momentě, kdy se na trhu objeví zdánlivě výhodnější nabídka. “

Další výhody
Součástí povinného ručení ProAuto jsou samozřejmě asistenční služby zdarma. Navíc si klient může sjednat připojištění skel, úrazové připojištění a připojištění rozšířených asistenčních služeb, které se vztahují i na případy poruch způsobených pochybením řidiče. Svým stávajícím klientům poskytuje Wüstenrot kromě bonusů další až 10% slevu na pojistném.
Výhodou povinného ručení ProAuto jsou i široké možnosti způsobů jeho sjednání. Smlouvu lze uzavřít po telefonu na bezplatné lince 800 22 55 55, online přes internet na www.wustenrot.cz a samozřejmě i klasicky na pobočkách a prostřednictvím finanční poradců. 


Příklad výpočtu povinného ručení
Klient: mladá žena, věk 27 let, žije v malém městě
Vůz: Škoda Octavia 1.9 TDI (1896 ccm, 74 kW, rok výroby 2010)
Povinné ručení (malá města, limit 35/35, 24 měsíců bez nehody) – cena 2920 Kč


Kontakt: 
Mgr. Kateřina Bílá, MBA – tisková mluvčí
tel.: 257 092 353, e-mail: katerina.bila@wuestenrot.cz