Povinné ručení od Wüstenrotu s rychle rostoucím bonusem a možností kdykoli jej vypovědět

tiskové zprávy

Praha, 16. září 2013 – Wüstenrot pojišťovna zavádí od 16. září několik novinek v produktu povinné ručení. Rozšiřuje jej o živelní připojištění včetně rizika střetu se zvířetem a odcizení. Další novinkou je možnost převedení výše bonusu z povinného ručení na havarijní pojištění. Zároveň ponechává unikátní výhodu na trhu – možnost kdykoli smlouvu vypovědět bez udání důvodu.

Převážná většina majitelů vozů má podle statistik uzavřeno pouze povinné ručení, protože tvrdí, že havarijní pojištění se jim nevyplatí. Možnost samostatného pojištění vybraného rizika ale vítají. Wüstenrot těmto klientům vychází vstříc rozšířením povinného ručení o živelní připojištění včetně rizika střetu se zvěří (a to jakoukoli) a připojištění odcizení vozidla.

Nově sjednané povinné ručení ProAuto je ojedinělé i tím, že ho klient může kdykoliv ukončit bez udání důvodů a bez jakýchkoliv poplatků.

Rychle rostoucí bonus a Multibonus
Za bezeškodný průběh má klient u Wüstenrotu už po dvou letech nárok na 30% bonus, přičemž průměrná výše bonusu se na trhu pohybuje jen kolem 10 %. Wüstenrot samozřejmě započítá dobu pojištění u jiné pojišťovny. Jezdí-li klient dlouhodobě bez nehod, může získat až 60% bonus, což také není zcela běžné. 

Povinné ručení budete mít u Wüstenrotu levnější i na další auto, a to díky obchodní slevě Multibonus. Tu vám Wüstenrot přizná ve výši bonusu, který máte na první pojištěný vůz. Multibonus je navíc převoditelný na manžela/manželku nebo druha/družku. 

Díky nově zavedenému převodu bonusu z povinného ručení zlevňuje i havarijní pojištění pro klienty, kteří nemají žádný nebo nízký bonus za jízdu bez nehod z tohoto pojištění. I u prvního uzavřeného havarijního pojištění se tak může pojistné snížit až o 60 %. Wüstenrot navíc nabízí cenově výhodnější varianty Expert a Praktik. 

Co je v základním pojištění a co si můžete připojistit
Základní pojištění:
- pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem motorového vozidla
- asistenční služby
Připojištění: 
- připojištění skel 
- úrazové připojištění na částku 1 mil. Kč
- rozšířené asistenční služby
- odcizení vozidla
- živelné pojištění a střet se zvěří


Kontakt: 
Mgr. Kateřina Moravcová, MBA – tisková mluvčí
tel.: 257 092 353, e-mail: katerina.moravcova@wuestenrot.cz