Cestovní pojištění ProCesty pro děti zdarma

tiskové zprávy

Praha 2. června 2014 – Wüstenrot zavádí dnešním dnem u svého cestovního pojištění ProCesty pojištění pro děti zdarma. Dalšími novinkami je zvýšení limitu pojištění léčebných výloh a repatriace na 5 milionů korun a při online sjednání možnost připojištění storna zájezdu.

První novinku ocení především rodiny a skupiny přátel cestujících s dětmi, kterým Wüstenrot pojistí až dvě děti zdarma, u dalších dětí je pojistné oproti dospělým výrazně sníženo.

Zvýšení  limitu pojistného plnění u léčebných výloh a repatriace ze 3 na 5 milionů korun je určeno náročným klientům, kteří si sjednávají kompletní cestovní pojištění Cestovatel 3. S tímto pojištěním lze cestovat po celém světě bez obav, že při vážném onemocnění nebo úrazu vyžadujícím speciální léčení nebo náročnou operaci v zahraničí, bude klient muset něco doplácet.

Připojištění storna zájezdu se doporučuje sjednat v případě dražších zájezdů kupovaných v delším časovém předstihu.

Detailní nabídka jednotlivých balíčků cestovního pojištění ProCesty je zveřejněna na www.wustenrot.cz, stejně jako formulář na online sjednání tohoto pojištění.

Zájem o on-line pojištění roste
Výsledky Wüstenrotu v oblasti online sjednávání cestovního pojištění potvrzují závěry z průzkumu agentury Datank, který se na přelomu letošního roku uskutečnil prostřednictvím online dotazování a byl součástí výzkumu Nejlepší banka 2014 a Nejlepší pojišťovna 2014 a který ukázal, že z pojistných produktů mají klienti největší zájem o možnost online uzavření u cestovního pojištění.

Za prvních pět měsíců letošního roku vykázala pojišťovna Wüstenrot více než 14procentní nárůst počtu sjednaných cestovních pojištění. Počet online sjednaných pojištění ale vzrostl o 37 %.  Podíl takto uzavřených pojištění se tak zvýšil z loňských 32 % na 39 %.

Při zachování dosavadního trendu lze očekávat, že podíl on-line sjednávaného cestovního pojištění překročí u Wüstenrotu ve velmi brzké budoucnosti hranici 50 procent.

 
Kontakt: 
Ing. Helena Dušková
tel.: 257 092 352, e-mail: helena.duskova@wuestenrot.cz