Stavební spořitelna Wüstenrot přichází s novou Půjčkou ProBydlení

tiskové zprávy

13. října 2014 – Stavební spořitelna Wüstenrot zavádí od 13. října nový překlenovací úvěr Půjčka ProBydlení.  Do částky 500 000 korun poskytuje tento úvěr bez zajištění. Při sjednání do konce roku je Půjčka ProBydlení bez jakýchkoliv poplatků.  K překlenovacímu úvěru může klient získat navíc i státní podporu stavebního spoření až 2000 korun ročně.

Novinkou Půjčky ProBydlení je konstantní splátka po celou dobu splácení úvěru a volitelná doba splatnosti. U Půjčky ProBydlení Expres si klient může zvolit dobu splatnosti 6 nebo 8 let. Pomalejší Půjčka ProBydlení nabízí dobu splácení 12, 14 nebo 18 let. Podle svých finančních možností si klient může vybrat výši měsíční splátky a podle toho kratší či delší dobu splácení.


Úvěr bez zajištění do 500 tisíc korun, na družstevní bydlení až na 2 miliony
Bez zajištění poskytuje stavební spořitelna Půjčku ProBydlení do výše 500 000 korun, manželům pak až na částku 700 000 korun. Zajištění zástavním právem k nemovitosti je požadováno u úvěrů nad 900 000 korun. 
Na pořízení družstevního bydlení je však Půjčka ProBydlení poskytována bez zajištění nemovitostí až do výše 2 miliony korun.


Do konce roku bez poplatků
Klienti, kteří si do konce letošního roku uzavřou stavební spoření a zažádají o Půjčku ProBydlení, neplatí žádné poplatky. Půjčka ProBydlení je zdarma i k již uzavřené smlouvě o stavebním spoření.


Účel použití
Půjčka ProBydlení je optimální nástrojem financování oprav a rekonstrukcí bydlení. Umožňuje financovat i vybavení na míru, tj. pořízení a montáž kuchyňské linky včetně spotřebičů a osvětlení, vybavení šaten či předsíní vestavěnými skříněmi, zařízení koupelny apod. V kombinaci s hypotékou je vhodnou formou dofinancování koupě nebo výstavby bytu nebo domu.  


Rychlý úvěr – vyřízení do 24 hodin
V souvislosti se zavedením Půjčky ProBydlení upravila stavební spořitelna Wüstenrot systém elektronického zpracování úvěrů Rychlý úvěr, který dnes umožňuje schválení úvěru do 24 hodin.


Reklamní kampaň
Novou Půjčku ProBydlení představuje Wüstenrot široké veřejnosti v reklamní kampani v televizi, na internetu a na billboardech.

Podrobné informace o úrokových sazbách jsou uveřejněny na www.wustenrot.cz v Přehledu úrokových sazeb stavebního spoření platných od 13. 10. 2014.

Kontakt: 
Ing. Helena Dušková
tel.: 257 092 352, e-mail: helena.duskova@wuestenrot.cz