Wüstenrot zbrojí na jaro - s hypotékou na bydlení od 1,84 % ročně

tiskové zprávy

Praha 3. února 2015 – Hypoteční banka Wüstenrot snížila s platností od 2. února tříleté a pětileté úrokové sazby u všech svých hypotečních úvěrů. Wüstenrot Hypotéka na bydlení a neúčelové Hypotéka na cokoliv je v rámci jarní akce poskytována bez poplatku za vyřízení úvěru.
Až o 0,15 % p. a, snížila banka úrokové sazby Hypotéky Wüstenrot na bydlení a Hypotéky Refin. Žadatel o hypotéku na bydlení může získat úvěr již za 1,84 % p. a., zájemcům o refinancování nabízí banka úrokovou sazbou od 1,74 % ročně.

U Hypotéky bez příjmů určené pro klienty, kteří nemohou standardním způsobem prokázat své příjmy, a Hypotéky na pronájem využívané klienty, kteří investují do nemovitostí, klesly úrokové sazby až o 0,4 % ročně.

Úrokovou sazbu neúčelové Hypotéky na cokoliv snížila banka dokonce až o 0,9 % ročně.

„U Hypotéky na cokoliv nabízíme velmi atraktivní podmínky – tříletou garantovanou sazbu ve výši 4,79 % p. a., poskytnutí úvěru zdarma a stejně tak zdarma i správu úvěru. Naším záměrem je poskytnout klientům lepší podmínky pro vyvázání se z nevýhodných úvěrů a ušetřit jim peníze. Zkušenosti s produktem ProRefin, tj. kombinací Hypotéky Refin a Hypotéky na cokoliv, který naše banka nabízí na refinancování původních hypoték a konsolidaci ostatních úvěrů ukazují, že klienti si takového přístupu velmi cení,“ komentovala úpravu úrokových sazeb Ing. Dagmar Náhlíková, vedoucí úseku vývoje produktů finanční skupiny Wüstenrot.
 
Hypotéky bez poplatků
Vedle snížení úrokových sazeb přichází banka i s akcí Hypotéka zdarma. Poplatek za zpracování a poskytnutí úvěru tak klient neplatí u Hypotéky na bydlení do 85 % zástavní hodnoty nemovitosti a u neúčelové Hypotéka na cokoliv. Hypotéka Refin je bez tohoto poplatku trvale.

U nově uzavřených hypotečních úvěrů banka neúčtuje měsíční poplatek za správu úvěru.

Podrobné informace o úrokových sazbách uveřejnila banka na www.wustenrot.cz v Přehledu úrokových sazeb hypotečních úvěrů a úvěrů platných od 2. 2. 2015.

Kontakt:
Ing. Helena Dušková                                                  Marek Vomočil
Wüstenrot                                                                  Native PR, s.r.o.   
tel.: 257 092 352                                                      tel: 221 592 450, 734,572 970
e-mail:helena.duskova@wuestenrot.cz                email: marek.vomocil@nativepr.cz