Nižší úrokové sazby

tiskové zprávy

Wüstenrot snižuje úrokové sazby u Půjčky ProBydlení

Praha 26. září 2016 – Stavební spořitelna Wüstenrot přináší ještě atraktivnější Půjčku ProBydlení.  Od dnešního dne totiž snižuje úrokovou sazbu na 4,89 % ročně u úvěru bez zajištění nemovitostí a bez akontace.
 

Zájemci o finanční prostředky na koupi vlastního bydlení, jeho rekonstrukci a modernizaci nebo na pořízení družstevního bydlení mohou od 26. září ušetřit na úrokové sazbě až 0,5 % ročně. Půjčku ProBydlení s jakoukoliv dobou splatnosti lze získat se sazbou 4,89 % ročně.

„Velkou výhodu Půjčky ProBydlení je její flexibilita, klienti si mohou zvolit hned z pěti různých dob splatnosti 6, 10, 14, 18 nebo 22 let podle možností jejich rodinného rozpočtu,“ říká Radka Floriánová, manažerka produktu a dodává: „Z našich interních statistik vyplývá, že klienti raději volí nižší splátku a delší dobu splatnosti, a to ve více než v 70 procentech případů. Většinu úvěrů využívají klienti za účelem rekonstrukce bytu nebo domu, čemuž odpovídá i průměrná výše úvěru, která se pohybuje kolem 350 tisíc korun.“

Půjčka ProBydlení je překlenovací úvěr, který umožňuje pokrytí výdajů na nákup či rekonstrukci nemovitosti, ale i na pořízení družstevního bydlení. Klienti jistě uvítají i skutečnost, že v případě Půjčky ProBydlení v PÚ tarifu nemusí hradit poplatek za poskytnutí a zpracování úvěru. Mohou tak ušetřit tisíce korun. Nové úrokové sazby platí od 26. září.

Úrokové sazby

z překlenovacích úvěrů – fyzické osoby

PÚ-tarif OF-P a tarifní varianta OF: úvěrová

Půjčka ProBydlení Expres

4,89 % p. a.

Půjčka ProBydlení

4,89 % p. a.*

*Poznámka: úroková sazba včetně Slevy Wüstenrot ve výši 0,50 % p. a. Podrobný přehled úrokových sazeb je uveden na https://www.wuestenrot.cz/dokumenty/urokove-sazby

Zájem o Půjčku ProBydlení roste i díky rychlosti vyřízení. Rozhodnutí o poskytnutí úvěru je klientovi oznámeno do 24 hodin.  Úvěrové prostředky vyplácí Wüstenrot předem zálohově. Doklady prokazující jejich použití na bytové potřeby dodává klient dodatečně.

Další výhodou je státní podpora a úspora na daních
Ke smlouvě o stavebním spoření, ke které je sjednána Půjčka ProBydlení, může klient získat státní podporu až 2 000 korun ročně. Úroky zaplacené z Půjčky ProBydlení lze odečíst z daňového základu, což je výhodou oproti klasickému spotřebitelskému úvěru.

Půjčka ProBydlení je oceňována i odborníky
Půjčka ProBydlení bodovala rovněž u odborné poroty soutěže Zlatá koruna – v roce 2015 se umístila na 3. místě. V letošním ročníku si o příčku polepšila a získala Stříbrnou korunu.

 

Kontakt:
Jiří Janeček                                                     Marek Vomočil
Wüstenrot                                                        Native PR, s.r.o.    
tel.: 257 092 350, 603 424 129                        tel: 221 592 450, 734 572 970
e-mail: jiri.janecek@wuestenrot.cz                  e-mail: marek.vomocil@nativepr.cz