Cestovní pojištění

S Allianz pojišťovnou máme pro Vás nabídku cestovního pojištění. Cestujete proto, abyste si odpočinuli, poznali něco nového nebo zažili dobrodružství. Protože všechny cesty mají dobře skončit, je tu cestovní pojištění včetně nonstop asistenční služby. S lehkostí Vás dostane z obtížných křižovatek a složitějších situací, abyste nakonec mohli všechno vyprávět pro pobavení přátelům.
Zavolejte mi
­

Hlavní výhody

 • Prodloužení zdarma
  Nebudete-li se moci vrátit například z důvodu občanských nepokojů, zemětřesení, záplav a jiných geologických či klimatických změn, zavolejte nám. Pojištění bude zdarma prodlouženo na dobu nezbytně nutnou k návratu.

 • Na každou cestu
  Jedno cestovní pojištění pro turistické, služební i sportovní cesty. Základní pojištění Vás chrání při provozování většiny běžných sportů. Můžete se připojistit i na rizikové aktivity.

 • Neomezený limit
  S tímto pojištěním se už nemusíte obávat vysokých účtů za léčbu. Náklady za Vaše případné léčení v nemocnici, transporty apod. budou uhrazeny v plné výši.

 • Možnost připojištění
  - pojištění storno poplatků
  - rizikové sporty
  - zavazadla

Nabídka cestovního pojištění

Je to jednoduché a rychlé

Naši certifikovaní finanční poradci Vám pomohou s výběrem a nastavením nejvhodnějšího produktu dle Vaší aktuální situace.

Můžete sjednat i online na stránkách našeho strategického partnera Allianz.

 • Naši finanční poradci jsou specialisty ve svém oboru a poradí vám komplexně s pojištěním na míru. Stačí si jen domluvit schůzku.

  Nebo vám máme raději zavolat? Je to snadné, stačí zanechat kontakt a my se vám ozveme.

 • Wüstenrot již není pojišťovnou. Nabízíme pojištění ve spolupráci se strategickým partnerem Allianz.

 • Ke dni 30.6.2016 Wüstenrot pojišťovna, a.s., a Wüstenrot, životní pojišťovna, a.s., zanikly z důvodu sloučení s Allianz pojišťovnou, a.s. Všechny pojistné smlouvy byly převedeny na Allianz pojišťovnu, a.s., která se tak stala novým pojistitelem.

  Odpovědi na nejčastější dotazy k již neprodávaným pojistkám naleznete na stránkách Allianz pojišťovny.

  Životní situace a potřeby se neustále mění, proto doporučujeme si nechat nezávazně spočítat individuální kalkulaci pojištění od našeho finančního poradce, který zohlední vaší aktuální situaci a zkontroluje, zda vaše zajištění stále odpovídá současným potřebám.

 • pojistné podmínky pro cestovní pojištění
  .PDF 1,67 MB
  Stáhnout
­

Máte dotaz?
Zavoláme Vám.

Přes telefon můžeme spolu vše vyřešit. Nebo se domluvíme na osobní schůzce.

* Povinné pole

Stisknutím tlačítka „Odeslat formulář“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně našich produktů. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Naše kanceláře

Naši poradci

Online rádce

Zdravím Vás, jsem Ü rádce a pomůžu Vám s výběrem správného řešení přímo pro Vás.

A to vše online a hned bez čekání.