Pojištění majetku a odpovědnosti

S Allianz pojišťovnou máme pro Vás nabídku majetkového pojištění. Domov považujeme za to nejbezpečnější místo na světě. Bezpečí znamená jistotu. Jistota je klid. A pojištění je jednou z cest, jak jej dosáhnout. Díky němu víte, že Váš domov je v bezpečí a že se máte pokaždé kam vrátit.
Zavolejte mi
­

Pomůžeme Vám v těchto případech

 • Základ
  Požár, výbuch, úder blesku, pád letadla, pád předmětu na pojištěný majetek, náraz vozidla do pojištěného majetku, náhlý sesuv půdy, rázová vlna.

 • Přírodní události
  Vichřice, krupobití, povodeň, záplava, atmosférické srážky, tíha a tlak sněhu.

 • Asistence
  Pomoc při stavu nouze (např. vytékající voda z potrubí) a při zabouchnutí klíčů, při nenadálém výskytu hlodavců či obtížného hmyzu, při poruše domácího elektrospotřebiče. Získáte základní právní poradenství.

 • Odpovědnost
  Pojištění kryje újmu vzniklou např. při běžné občanské činnosti, vedení domácnosti, rekreačním sportu, jezdectví, rekreační střelbě, chovu zvířat, používání malých plavidel, výkonu vlastnictví budovy.

 • Další náklady
  Uhradíme náklady, které vznikly v souvislosti s pojistnou událostí, např. na vysušení nebo vyčištění stavby nebo bytu, náklady na náhradní ubytování osob.

 • Vodovodní škody
  Voda z vodovodního zařízení, vystoupání vody z odpadního potrubí, mráz na vodovodním zařízení, chyba sprinklerového hasicího zařízení, ztráta vody, voda z akvária.

 • Skla
  Rozbití skla z nepojištěné příčiny.

  Elektro
  Přepětí, podpětí zkrat, porucha chladicího zařízení.

   

 • Krádež
  Krádež vloupáním, loupež, prostá krádež stavebního materiálu, loupežné přepadení, prostá krádež dětského kočárku nebo invalidního vozíku, úhrada nákladů na kompenzaci výjezdu bezpečnostní agentury.

Tři balíčky pojištění majetku

Je to jednoduché a rychlé

Naši certifikovaní finanční poradci vám pomohou s výběrem a nastavením nejvhodnějšího produktu dle vaší aktuální situace.

Můžete sjednat i online na stránkách našeho strategického partnera Allianz.

 • Naši finanční poradci jsou specialisty ve svém oboru a poradí vám komplexně s pojištěním na míru. Stačí si jen domluvit schůzku.

  Nebo vám máme raději zavolat? Je to snadné, stačí zanechat kontakt a my se vám ozveme.

 • Wüstenrot již není pojišťovnou. Nabízíme pojištění ve spolupráci se strategickým partnerem Allianz.

 • Ke dni 30.6.2016 Wüstenrot pojišťovna, a.s., a Wüstenrot, životní pojišťovna, a.s., zanikly z důvodu sloučení s Allianz pojišťovnou, a.s. Všechny pojistné smlouvy byly převedeny na Allianz pojišťovnu, a.s., která se tak stala novým pojistitelem.

  Odpovědi na nejčastější dotazy k již neprodávaným pojistkám naleznete na stránkách Allianz pojišťovny.

  Životní situace a potřeby se neustále mění, proto doporučujeme si nechat nezávazně spočítat individuální kalkulaci pojištění od našeho finančního poradce, který zohlední vaší aktuální situaci a zkontroluje, zda vaše zajištění stále odpovídá současným potřebám.

 • Předsmluvní informace, Všeobecné pojistné podmínky, Zvláštní pojistné podmínky
  .PDF 2,24 MB
  Stáhnout
­

Máte dotaz?
Zavoláme Vám.

Přes telefon můžeme spolu vše vyřešit. Nebo se domluvíme na osobní schůzce.

* Povinné pole

Stisknutím tlačítka „Odeslat formulář“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně našich produktů. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Naše kanceláře

Naši poradci

Online rádce

Zdravím Vás, jsem Ü rádce a pomůžu Vám s výběrem správného řešení přímo pro Vás.

A to vše online a hned bez čekání.