HYPOpůjčka ProBydlení

Pořiďte si vlastní bydlení, začněte stavět nebo si refinancujte úvěry na bydlení s naší půjčkou. Výhodná úroková sazba a splátka, která Vám neporoste. Garantujeme pevnou výši splátek po celou dobu úvěru.
Zavolejte mi
­
­

Hlavní výhody

 • do 31.12.2019 bez poplatku za smlouvu o stavebním spoření

 • do 31.12.2019 zdarma interní ocenění nemovitosti

 • úroková sazba od 2,89 % ročně

 • nemusíte mít u nás běžný účet či využívat další služby

 • půjčíme Vám až 80 % z hodnoty nemovitosti

 • stejná splátka po celou dobu trvání půjčky s možností mimořádných vkladů - nově až 30 let

 • státní podpora až 2 tis. Kč ročně, možnost odpočtu úroků z daní

 • u OSVČ umožňujeme výpočet příjmu z obratu

Co vše můžete HYPOpůjčkou ProBydlení financovat

Účelovost překlenovacích úvěrů je upravena zákonem o stavebním spoření a státní podpoře – účastník stavebního spoření smí úvěr použít pouze na financování bytových potřeb.

 

Jak dlouho chcete splácet?

HYPOpůjčka ProBydlení
splatnost 6 - 30 let
rozložte si splácení na delší dobu bez přílišného zatížení rodinného rozpočtu

 

TIP: Nechcete ručit nemovitostí?
Můžete využít i nezajištěnou Půjčku ProBydlení.

 

Je to jednoduché a rychlé

Naši certifikovaní finanční poradci vám pomohou s výběrem a nastavením nejvhodnějšího produktu dle vaší aktuální situace.

 • Ohledně doplacení úvěru se prosím obraťte na jakoukoliv naši kancelář, kde s Vámi poradce probere možnosti, popřípadě podá žádost o vyčíslení na centrálu.

 • Pošlete nám e-mail na kontakt@wuestenrot.cz, ve kterém prosím uveďte: číslo smlouvy a souhlas s poplatkem dle platného Sazebníku (200 Kč). Následně Vám dokument vystavíme a zašleme písemně na Vaši adresu poštou.

 • Aktuální ohodnocovací číslo jednoduše najdete v Portálu pro klienty a poradce nebo nám zavolejte na zákaznickou linku, telefonní číslo 257 092 111.

 • K překlopení překlenovacího úvěru na řádný úvěr dojde při splnění podmínek pro přidělení cílové částky.

  Podmínky pro přidělení cílové částky:

  1. Spoříte alespoň dva roky
  2. Dosáhli jste ohodnocovacího čísla více než 600 bodů (vzorec)
  3. Naspoříte nejméně 40 % (tarify OF), nebo 50 % (tarify OS)
 • U překlenovacího úvěru nelze změnit hlavního dlužníka, protože součástí překlenovacího úvěru je také stavební spoření, které je vázáno na rodné číslo.

  Hlavního dlužníka lze změnit až u řádného úvěru.

 • Všechny dokumenty  prosím zasílejte na adresu: Na hřebenech II 1718/8, Praha 4, 140 00.

  Dokládáte li faktury nebo výpis z katastru, tyto dokumenty můžete poslat elektronicky na e-mailovou adresu kontakt@wuestenrot.cz.

­

Reprezentativní příklad

 • „HYPOpůjčka ProBydlení“ je překlenovací úvěr ke smlouvě o stavebním spoření a je poskytován na dobu do přidělení cílové částky (do vzniku nároku na úvěr ze stavebního spoření), v tomto případě na 11 let a 3 měsíce. Po přidělení cílové částky bude splacen zůstatkem účtu stavebního spoření a úvěrem ze stavebního spoření. Při překlenovacím úvěru ve výši 2 000 000 Kč a pevné úrokové sazbě 2,89 % ročně činí měsíční platba překlenovacího úvěru 10 734 Kč v počtu 135 měsíčních splátek. Překlenovací úvěr bude zajištěn zástavním právem k pohledávce z účtu stavebního spoření. Navazující úvěr ze stavebního spoření trvající 10 let a 9 měsíců bude úročen pevnou úrokovou sazbou 2,99 % ročně s měsíční platbou 10 734 Kč v počtu 129 měsíčních splátek. Celková doba splatnosti je 22 let. Úhrada za uzavření smlouvy o stavebním spoření je 0 Kč, úhrada za uzavření a poskytnutí překlenovacího úvěru ke smlouvě o stavebním spoření v PÚ Tarifu OF-P je 0 Kč, úhrada za vedení úvěrového účtu překlenovacího úvěru/úvěru ze stavebního spoření je 0 Kč, úhrada za vedení účtu stavebního spoření 27 Kč/měsíc, úhrada za roční výpis z účtu stavebního spoření 30 Kč, úhrada za roční výpis z účtu úvěru ze stavebního spoření 30 Kč, platby celkem 2 826 386 Kč, RPSN činí 3,44 %. Další náklady: zápis zástavního práva k nemovitosti do katastru v předpokládané výši 1 000 Kč, výmaz zástavního práva k nemovitosti z katastru v předpokládané výši 1 000 Kč, náklady na pořízení výpisu z katastru nemovitostí v předpokládané výši 200 Kč a náklady na pojištění nemovitosti v předpokládané výši 200 Kč měsíčně. Překlenovací úvěr i úvěr ze stavebního spoření je zajištěný zástavním právem k nemovitosti.

  Na sjednání úvěru není právní nárok a veškeré výpočty jsou orientační a nejsou nabídkou ani příslibem k uzavření smlouvy. Konečné parametry úvěru závisí na dalších posuzovaných kritériích.

  Bude-li úvěr poskytován jako spotřebitelský úvěr v cizí měně ve smyslu zákona o spotřebitelském úvěru, upozorňujeme na riziko výkyvu směnného kurzu mezi českou korunou a cizí měnou, čímž by mohla být ovlivněna výše splátek a celková splatná částka.

­

Máte dotaz?
Zavoláme Vám.

Přes telefon můžeme spolu vše vyřešit. Nebo se domluvíme na osobní schůzce.

* Povinné pole

Stisknutím tlačítka „Odeslat formulář“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně našich produktů. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Naše kanceláře

Naši poradci

Online rádce

Zdravím Vás, jsem Ü rádce a pomůžu Vám s výběrem správného řešení přímo pro Vás.

A to vše online a hned bez čekání.